درباره تیمانه

درباره تیمانه

مجموعه تیمانه با هدف حمایت از تولید داخلی و کشاورز ایرانی اقدام به برند سازی محصولات کشاورزی ایران زمین نموده است. تیمانه در نظر دارد با گرفتن دستان پر مهر کشاورزان و با نظارت دقیق بر تولید و فرآوری ، محصولات ارگانیک و سالم را بر سفره مصرف کنندگان واقعی آن که برای سلامتی خود ارزش قائل هستند، بیاورد.

این مجموعه در تلاش است تا با بهره گیری از تخصص ،تجربه و تعهد، محصولات تولیدی کشاورزان را بصورت مستقیم خریداری نموده و با نظارت بر سلامت و اصالت کالای تولید شده به دست مصرف کننده عزیز برساند.

تیمانه در زمینه چای با تکیه بر دانش میکسولوژی و تجربه شناخت ذائقه اقوام ایرانی، اقدام به خلق انواع نوشیدنی بر پایه چای سیاه با طعم های مختلف با استفاده از گیاهان طبیعی و ارگانیک تولیدی کشاورزان در سراسر ایران نموده است. این مهم در راستای فرهنگ سازی مصرف چای ایرانی با طعم و رنگ و بوی خاص خود و اصلاح ذائقه های آسیب دیده از مصرف طولانی مدت انواع چای وارداتی همراه با انواع افزودنی شیمیایی،  تحقق پیدا نموده است.

امید است به زودی هم وطنان عزیزمان تفاوت کیفیت و اصالت چای ایرانی را نسبت به انواع بی کیفیت چای خارجی به خوبی درک نموده و سلامتی خود را با کمک دستان کشاورز ایرانی تضمین نمایند.